O společnosti

Představení společnosti

BET System cz s.r.o. se dlouhodobě zabývá řešením problematiky úspor tepla zvl. v okenních systémech. Propracovala německý způsob zateplování používaných oken použitím metody BET System. Dopřesnila způsob dělení PVC lišt a jejich montáž na izolační dvojskla, vyvinula potřebné přípravky na zpracování lišt atd. Postupně se profilovala na distribuci potřebných materiálů pro zateplování do formy velkoobchodu, takže zásobuje všechny partnerské firmy veškerým sortimentem, potřebným pro zateplování oken a know how ve vývoji a zlepšování pracovních postupů a materiálů.

Dále rozšířila svoji činnost o dodávky nejlevnějších kvalitních PVC, hliníkových  extrudovaných a plechových parapetů. Dodáváme nejlevnější  vnitřní i vnější parapety v mnoha barevných provedeních. Pro více informací o nabídce parapetů klikněte zde.

Úplnou novinkou jsou dodávky WPC-dřevoplastových dlaždic na venkovní,pochuzné plochy, jsou bezúdržbové s prakticky neomezenou životností. Veškeré podrobnosti jsou uvedeny v příslušné kategorii tohoto Webu.

Nabídka společnosti

Nabízené služby

  • Komplexní dodávky vč. možné dopravy všech materiálů max. do 10 dnů
  • Montážní činnost zateplení prostřednictvím partnerských firem
  • Poradenská a konzultační činnost
  • Spolupráce v oblasti podpory prodeje

Tisknout


Rychlý kontakt

BET System cz s.r.o.
Průmyslová 344
533 01  Pardubice IV
Zelená linka: 800 100 078
Telefony: 466 650 262
466 650 439
Fax: 466 653 062
E-mail:

Bytové doplňky