Zateplení oken, izolace oken

Máte doma okna,kterými uniká mnoho tepla? Uvažujete o jejich výměně, ale zdá se vám to příliš nákladné? Máme pro vás řešení. Svá okna nemusíte měnit celá. Nabízíme  Vám jednoduché a účnné jejich zateplení. Ušetřítetak až 50běžných nákladů, které vzniknou při kompletní výměně oken.

Poptávka na zateplení okenZateplení oken jim dodá  zpět jejich  pěkný vzhled. Vaše okna budou jako nová. Zateplení  oken provedeme v krátké,dohodnuté době a to po celé České republice. 

Jak probíhá zateplení oken?

Při zateplování starších  oken je zapotřebí svépomocí nebo místními firmami, pokud je to nutné, obnovit nátěry okenních křídel, nebo celé okenní konstrukce. Zároveň se provedou nutné opravy. Do oken se osadíme izolační dvojskla, která účinně brání prostupu chladu.  Vzniklou obvodovou spáru utěsníme - na př. zatmelíme.

Takto zateplená okna nejsou neprodyšná. Výměna vzduchu je zajištěna bezprůvanovým větráním.Distanční rámeček  je naplněn prostředkem, který chemicky váže zbytkovou vlhkost v meziskelní dutině.

Zateplení oken je způsob, jak účinně zabránit úniku tepla přes okna a zároveň ušetřit.

Máte zájem o zateplení a repasi špaletových oken? Kontaktujte nás

Máte zájem o zateplení a repasi špaletových oken? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

BET System cz s.r.o.
Průmyslová 344
533 01  Pardubice IV
Zelená linka: 800 100 078
Telefony: 466 650 262
466 650 439
Fax: 466 653 062
E-mail:

Bytové doplňky