Terasové desky, WPC terasy

Terasové desky, WPC terasyProdáváme jedinečné WPC dlaždice, které se skvěle hodí na stavbu teras. Terasové dlaždice z WPC jsou nejvyužívanější cenově výhodnou alternativou exotického dřeva. Jsouvelmi oblíbené pro svou dlouhou životnost a snadnou údržbu. Navíc jsou tyto desky robustní a vypadají tak velmi podobně jakomasivní dřevěné profily.

WPC dlaždice jsou ideální pro použití ve venkovních prostorách, protože jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a stabilní vůči UV záření. Výrobatěchto terasových desek je šetrná k životnímu prostředí. WPC terasová dlažba (Wood - Plastic  - Compound) je speciální materiál z plastu, který je smíchaný s dřevnými vlákny. Díky tomu získává elegantní a moderní vzhled dřeva s praktickými vlastnostmiplastů.

Proč vsadit na WPC terasové dlaždice?

  • odolnost proti UV záření, škrábancům a povětrnostním vlivům
  • žádné třísky ani porůstání mechem
  • protiskluzové, antibakteriální a šetrné k životnímu prostředí
  • snadná montáž i údržba
  • příjemný povrch a dlouhá životnost

Tyto WPC dlaždice se hodí nejen ke stavbě teras, ale můžete je také využít při stavbě pochůzných ploch okolo bazénu, zahradních pěšin, balkonů, chodníčků či mol pro přistávání člunů. Neváhejte apoložte si WPC terasy i vy. Určitě nebudete litovat.Terasové dlaždice  z WPC můžete rychle a snadno nakoupit v našem eshopu. WPC profily máme skladem a připravené k expedici.

Máte zájem o WPC terasové desky? Napište nám

Máte zájem o WPC terasové desky? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

BET System cz s.r.o.
Průmyslová 344
533 01  Pardubice IV
Zelená linka: 800 100 078
Telefony: 466 650 262
466 650 439
Fax: 466 653 062
E-mail:

Bytové doplňky